+48 782 277 010, +48 22 840 36 91 info@perfect-displays.com.pl

G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Jasionce

Data realizacji: IV kwartał 2015 – II kwartał 2016 roku

Chcemy wspomnieć o naszej realizacji z ostatnich lat, która obecnie jest często wykorzystywana do przeprowadzenia największych konferencji, kongresów, targów oraz forów o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Nasza firma zajmowała się wewnętrznym oraz zewnętrznym wyposażeniem multimedialnym budynku. Do prezentacji materiałów reklamowych i informacyjnych przed budynkiem zainstalowano zakrzywiony zewnętrzny ekran informacyjny LED o powierzchni 57 m2. Również nasza firma odpowiadała za sterowanie oświetleniem zewnętrznym budynku o długości 1500 metrów bieżących.

Do przekazywania informacji o wydarzeniach, na całej powierzchni budynku zainstalowano 60 monitorów 55-calowych firmy NEC wraz z dedykowanymi uchwytami oraz komputerami PC. Natomiast w holu budynku przy recepcji została zamontowana ściana wideo, w formie łuku dopasowanego do kształtu elewacji budynku, wraz z procesorem graficznym marki Datapath. Ściana wideo została wykonana w układzie 5×5 i składa się z 25 monitorów bezszwowych marki NEC o łącznej przekątnej wynoszącej 275 cali.

Poza tym wyposażyliśmy 12 sal konferencyjnych w systemy AV, z czego 5 sal zostało wyposażonych w monitory o przekątnej 80 cali. Natomiast pozostałe 7 sal konferencyjnych zostało zaprojektowanych z użyciem projekcji wizyjnej, w tym celu zamontowano projektory marki Panasonic oraz NEC, a także ekrany projekcyjne marki Adeo. Dodatkowo sale zostały wyposażone w system nagłośnienia, mikrofony bezprzewodowe oraz moduły prezentacji bezprzewodowej. Do zarządzania pomieszczeniami budynku zamontowano ponad 20 paneli dotykowych systemu rezerwacja sal z ekranami 7-calowymi. Powyższe sale zostały podłączone do centralnego systemu wideo i audio z wykorzystaniem rozwiązań marki Extron z rodziny XTP.

Poza wymienionym wyposażeniem nasza firma dostarczyła 10 interaktywnych totemów mobilnych z monitorami dotykowymi 55-calowymi, które mogą być użytkowane w dowolnym miejscu wewnątrz budynku.

Do wyświetlenia materiałów na zewnętrznym ekranie LED, wewnętrznych ekranach LCD, ścianie z monitorów oraz mobilnych totemach został zainstalowany centralny system sterowania Digital Signage.

Dodatkowo dostarczyliśmy infrastrukturę sieciową, m.in. urządzenia aktywne – switche, punkty dostępowe oraz okablowanie strukturalne.

Łączna wartość wyposażenia Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce wyniosła 22 mln złotych.

Więcej zdjęć z realizacji G2A Arena Centrum Wystawienniczo–Kongresowe w Jasionce znajdziecie na naszym Instagramie: www.instagram.com/perfectdisplaysav