Rozwój branży edukacyjnej powoduje konieczność wprowadzenia do placówek oświatowych oraz centr szkoleniowych usług cyfrowych i zaawansowanych a zarazem prostych w obsłudze rozwiązań informatycznych. Naszym celem jest poprawienie efektywności nauki poprzez większe zaangażowanie oraz interaktywność. Nie bez znaczenia pozostają kwestie ekologiczne.

Wykorzystywane przez nas Projektory NEC charakteryzują się niskim współczynnikiem TCO osiągniętym przez dłuższy czas życia lampy, zredukowane zużycie energii i rozszerzoną gwarancję edukacyjną oraz wartość dodaną, taką jak oprogramowanie do zarządzania projektorami i zdalnego wyświetlania obrazu Image Express Utility lub PC control. NEC dostarcza w ten sposób elastyczne rozwiązania dla optymalnej prezentacji, stanowiące podstawę do zwiększenia efektywności nauczania.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o zastosowaniach oferowanych przez nas urządzeń prezentacji obrazu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiednią ofertę urządzeń.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości