Rozwiązania stosowane w przemyśle wymagają użycia najnowocześniejszych, niezawodnych i najbardziej zaawansowanych technologii. Wykorzystywane w sektorze przemysłu monitory mają wysoką czytelność oraz umożliwiają  wizualizacje procesów przemysłowych.

Jednym z projektów zrealizowanych w przemyśle przez firmę Perfect Displays jest uruchomienie Systemu składającego się aż z 18 szt. 46-cio calowych monitorów firmy Samsung we Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków. Monitory zainstalowane zostały na zaprojektowanej przez firmę Perfect Displays konstrukcji nośnej w układzie 3×6. Panoramiczny układ monitorów gwarantuje wysoką czytelność obrazu dla wszystkich dyspozytorów oraz pozwala na wizualizacje pełnych procesów zachodzących w systemie oczyszczania.  Dodatkowo system wyposażony został w dodatkowe skalery obrazu firmy Kramer, oraz system zarządzania wszystkimi monitorami przez sieć LAN. Obraz przetwarzany jest przez specjalny sterownik graficzny naszej produkcji dający ultra wysoką rozdzielczość 8196 x 2304 piksele.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o zastosowaniach oferowanych przez nas urządzeń prezentacji obrazu, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy dobrać odpowiednią ofertę urządzeń.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości